metropole fashion blog

CHANEL chystá must-have novinku!

Je tomu ž patnáct let, co Chanel představil poslední parfémovou novinku. Ano, i když parfémy produkují docela pravidelně, vždy to jsou pouze variace na již stávající produkt. Tu a tam přidaná esence, změněný flakón, "nová filozofie stojící za nositelkou". Poslední z této řady byla unisex vůně Chanel Boy. Ta se ale prodávala pouze v butiku v Paříži. 

Každopádně, nyní značka ohlásila, že na září roku 2017 připravuje vydání naprosté novinky - parfémové lahůdky, která údajně zahalí celý svět a bude naprostou nutností pro celý podzim. Jestli bude mít stejný úspěch jako legendární číslo 5. můžeme jen hádat. Bude nazvaný podle zakladatelky - Gabrielle. 

Chanel se celkově více vrací ke kořenům a k oslavě své zakladatelky. V roce 2016 byly v rámci přehlídky představen i nový druh kabelky se stejným jménem. Mají nezvykle stavěný popruh, je moderní a přesto zachovává ikonickou image značky. 

Rozhodně už teď se nemůžeme dočkat nové vůně, protože žádný parfém od Chanel nikdy není zklamáním. Čas si zatím můžete zkrátit výběrem a nákupem kabelky! Investice na celý život. 

  •