metropole fashion blog

Jak na úspěšnější Instagram? 4 cesty, jak si získat fanoušky!

Instagram je široká platforma pro každého, kdo rád tvoří, fotí nebo prostě jen ukazuje, co dělá. Díky této sociální síti se proslavilo mnoho umělců, modelek a modelů a i těch, kteří mají specifický estetický styl. Pozvednout styl svého účtu na Instagramu je snadné a může to vést k velkému počtu "followerů". Stačí se držet několika základů, které k dokonalé fotce pomohou!

Jídlo musí být barevné - samozřejmě, nikdo se nechce dívat na mdlé a nezajímavé jídlo. Dejte proto na talíř tolik barev, kolik jich na světě je. Velmi úspěšný je hashtag avocado. Avokádo je totiž módní potravina a evidentně ho jí každý v tisíci formách.

Bílé prostředí - povlečení, stěny, nábytek. Zdá se, že každý úspěšný člověk na Instagramu žije v dokonale bílém, klinickém prostředí. I když to může být náročné na údržbu a i finančně, pořiďte si alespoň bílé povlečení. Můžete jej používat i jako pozadí pro kosmetické, nebo módní novinky. Na bílé posteli vypadá všechno dobře. 

Dokumentujte svůj život - Na Instagramu je důležitá kontinuita. Vkládat příspěvky pravidelně a nejlépe ukazovat zábavné zážitky a momenty ze svého života. Nemusíte každý den stát na pláži nebo nakupovat u Gucciho, i radost ze sklenky vína s kamarádkami může vyzařovat radost. 

Správný úhel fotky a filtr - s úhlem si musíte pohrát individuálně, ale filtr je snadný. Zvolte ten nejsvětlejší a největším kontrastem. I obyčejnou fotku zvýrazní a dodá jí zajímavý vzhled. 

Inspirujte se u slavných Instagramových fotek...

(Zdroj fotek: Instagram)

  •