metropole fashion blog

Podívejte se na neuvěřitelně stylový domov Cate Blanchett!

Cate Blanchett je jedna z nejlepších a nejkrásnějších hereček planety. Není proto překvapení, že mezi hraním Galadriel, cestováním z kontinentu na kontinent a přijmutí role v poslední Marvelovce, si našla čas na nákup dokonalého domu. 

Sídlo v anglickém Essexu pochází z předminulého století a bylo kompletně zrenovováno za použití původních a znovuobnovitelných materiálů. Parkety a dřevěné podlahy jsou ze dřeva, které má vlastní historii. Krby, lustry a nábytek - vše je starožitné a pocházející ze všech koutů světa. Dům dohromady čítá ke dvaceti pokojům. Osm ložnic, pět pokojů pro zábavu, dvě studovny, několik koupelen a nádherná, prostorná kuchyně. 

Všechny výmalby a celý design je velice světlý a pozitivní. Designérům se podařilo najít cestu, jak přetvořit dům, u kterého si většina z nás představí těžký mahagonový nábytek a velké knihovny, v moderně působící a luxusní domov. 

Cate jej pořídila za v přepočtu 180 milionů korun a mezi její sousedy patří třeba Kate Winslett a v blízkosti má sídlo i Judi Dench. 

  •