metropole fashion blog

Inspirativní ženy: Lyn Slather aneb jak se z profesorky stala influencerka a módní ikona!

Když se řekne univerzitní profesorka, určitě si všichni představíme tvídový kostýmek nebo jinou verzi klasického, nicméně neoriginálního oděvu. Nicméně, získat doktorát rozhodně neznamená ztratit styl, protože nečekaná módní ikona Lyn Slather je toho důkazem. 

Profesorka práva na Fordham University Lyn Kennedy Slather PhD. se vždy oblékala výrazně a podle sebe. Extravagantní a moderní designéři, zajímavé střihy a excentrické šperky. Její šedé vlasy (je jí 65 let) a rtěnka společně s brýlemi vytvořily look, který mohli obdivovat její studenti a kolegové. Když však během fashion weeku v New Yorku čekala na ulici, aby mohla jít s kamarádkou na oběd, seběhli se kolem ní streetstyle fotografové a tak se zrodila nová ikona. 

Accidental Icon je jméno jejího blogu a v překladu znamená Náhodná Ikona, neboť, aniž by na své slávě nějak pracovala, ikona se z ní stala. A to je prosím pěkně styl. Lyn píše o sofistikované módě, svém stylu a zveřejňuje své outfity, nicméně, tam její rozsah nezůstal, neboť nafotila mnoho editorialů pro magazíny - další důkaz, že být modelka a být krásná nemá nic společného s věkem, jde o to, jak se díváte na svět. Líbí se vám styl Lyn?

  •