metropole fashion blog

4 produkty, které by měl používat každý muž. Naučte drahou polovičku na lepší péči!

Bůh ví proč je v naší společnosti stále zakořeněná představa, že péče o mužskou pleť končí s holením a mytím vlasů. Někdo sice má to štěstí, že má vedle sebe muže, který se o sebe stará a snaží se vypadat co nejlépe, pokud ale máte doma pravý opak, tedy někoho, koho musíte nutit i do trochy parfému, naučte ho alespoň používat tyto 4 produkty. 

Hydratace a ochrana pleti není jen kosmetickou záležitostí, ale i zdravotní. Největšímu riziku rakoviny kůže se vystavují věkové kategorie pod třicet, protože nepoužívají dostatečně vysoké SPF. Když tedy své drahé polovičce vysvětlíte, že to dělá pro svoje zdraví, třeba ho to přesvědčí. Eisenberg ochranný krém neucpává póry, nezanechává pleť mastnou a je neviditelný. 

Používat krém na kontury očí není zhýčkanost, ale naprostý základ. Na očích je nejvíce vidět naše únava, dlouhé hodiny u počítače a vyčerpanost. Správný krém dokáže minimalizovat tyto důsledky a dodat očím odpočatý, mladistvý vzhled. Je vždycky lepší dodat si mládí pomocí krému, než nákupem motorky a kšiltovek. 

Posledním bodem by měl být alespoň jeden univerzální produkt na vlasy. Muž nemusí mít v koupelně lak na vlasy, fén nebo žehličku, ale pomáda, která dokáže vlasy uhladit, urovnat a celkově je udělá hezčími, je základ. Ta od Bumble and bumble dodává lehkou strukturu a vylepšuje celkový look. Dá se také použít pro styling. 

  •