metropole fashion blog

Pokud chcete v létě vypadat jako bohyně, oblékněte tyto šaty!

Do kin vstoupila Wonder Woman a se stejnou vervou, jakou drtí protivníky ve filmu, drtí i konkurenční filmy s mužskými superhrdiny. Pokud se s Wonder Woman neznáte, rozhodně na film zajděte. Nejenže se budete cítit mnohem lépe ohledně sebe sama, ale budete se okamžitě chtít zapsat i na kurzy bojových sportů. 

Wonder Woman byla v původním komiksu amazonská princezna - potomek řeckého boha Dia a královny Amazonek Hippolity. Amazonky žily na nádherném antickém ostrově, kde trénovaly své umění války. Samozřejmě ale nikdo nepředpokládá, že budete v létě chodit v koženém brnění ala Xena. (Ač by to bylo cool a všem mužům byste nahnala strach). Look bohyně ale v kurzu je. 

Obecně si všichni myslí, že dlouhé šaty by měly být navečer. Vypadají formálněji a tak dále a tak dále. Nicméně, neexistuje jediný důvod, proč si trend dlouhých lehkých letních šatů neosvojit. Za prvé, nádherně prodlužují postavu, za druhé, vždycky jde jen o doplňky. Stejné šaty, které budou k vysokým jehlám a perlovému náhrdelníku vhodné do opery, budou s páskovými sandály, rozpuštěnými vlasy a slunečními brýlemi působit jako byste právě vylezla z mořských vln. 

P.S. Vážně zajděte do kina na Wonder Woman - Robin Wright hraje amazonskou generálku. Aneb jak se s Jenny a princezny Buttercup stala bojovnice a americká prezidentka. 

  •