metropole fashion blog

Cindy Crawford navrhla vlastní kolekci džín!

V dnešní době máme na světě obrovskou spoustu modelek, které jsou současně i celebritami. Společně s modelingovou kariérou získají slávu, fanoušky a tak podobně. Dříve tomu ale tak nebylo. Éra supermodelek začala v devadesátých letech a jednou z průkopnic modelingu jako životního stylu byla i Cindy Crawford. 

Cindy je po boku Naomi, Kate a několika dalších nejslavnější modelka vůbec. Je krásná, intgeligentní, vystudovala chemii a pracovitost spojená s talentem jí zaručila velmi dobrou kariéru. I když je jí padesát, je stále tváří značky Omega, minulý rok vydala knihu, vlastní kosmetickou značku a nyní konečně vytvořila vlastní kolekci džín. 

Cindy patří k ikonickým postavám, co se týče denimu. Již v devadesátých letech vládla velkým kampaním a byla u vzniku několika ikonických looků. Minulý rok na svůj Instagram přidala svou starou fotku v džínách a označila značku Re/Done. Tak to všechno začalo. Nyní, o rok později, Cindy konečně ohlásila, že od Září začne prodej její džínové kolekce ve stylu devadesátých let.

Krom tří druhů džín v kolekci najdete i dva druhy mikin s výšivkou podpisu Cindy na rukávu a trička s dlouhým rukávem. My osobně se nemůžeme kolekce dočkat!

  •