metropole fashion blog

Buďte šik jako pravé Pařížanky! Máme pro vás inspirace z první řady

Právě probíhající týden módy v Paříži udává směr ohledně trendů velmi významně. Pojďte se inspirovat přímo z prvních řad módních fanynek i odborníků na módu vzatých.

DIOR RTW SS18 GROUP SHOT Â Nicole Maria Winkler for Dior

První den přehlídek prezentovala svoji show také značka Dior. Máme tu možnost vám představit nejen aktuální trendy přímo z mola.

Přehlídky v Paříži mají svoji neopakovatelnou atmosféru. V místech, kde se přehlídky konají, se rojí módní fandové čekající na svůj idol a číhající na nejlepší záběry. Nejinak tomu bylo i před módní show Dior, která vždy přiláká davy módních nadšenců. 

Untitled design 2

Kreativní ředitelka značky Dior Maria Grazia Chiuri představila kolekci pro jaro/léto 2018. Její inspirací se stala francouzská sochařka Niki de Saint Phalle, jejíž umělecké fragmenty protkaly celou kolekci. Kolekce Ready to Wear je plná doplňků, jednoduchých šperků i kabelek. Retro vzhled s odkazem na umělkyni se promítl do různých aspektů celé kolekce.

Untitled design 6

Boty polepené zrcadlíčkovými sklíčky, pruhované nadkolenky i tolik francouzsky laděné barety, to vše podpořeno významnou kreativitou samotné návrhářky přispělo k velkým ovacím na závěr celé přehlídky.

Untitled design 7

Francouzský šmrnc nezapřely ani průsvitné šaty, proužky i zvýšený pas u kalhot.

Untitled design 5

Francouzky to vůbec umí. Na ulici potkáte vlastně velmi stroze oblečené ženy, kterým ale nechybí vždy nějaký drobný akcent, který dodá jejich outfitu tolik zábavný šmrnc. Může to být rudá rtěnka, výrazná kabelka nebo vysoké podpatky k obyčejným džínům. Prostě a jednoduše. Inspirujte se jednoduchostí i vy a zažijete tu správnou francouzskou atmosféru.

Zdroj: Pinterest.com, Archiv značky Dior