metropole fashion blog

INSPIRACE: Hvězdný styl podle blogerky Chiary Ferragni

Sympatická a oblíbená blogerka Chiara Ferragni se stala módní ikonou pro mnoho mladých lidí. Představme si jí a její styl trochu blíž.

Módní ikona posledních několika let, to je sympatická Italka Chiara Ferragni, která je tak trochu rebelkou i velmi úspěšnou podnikatelkou. Je zakladatelkou své značky The Blond Salad, která navrhuje a prodává oblečení a vtipné a hravé doplňky většinou s charakteristickým motivem mrkajícího oka.

Její blog The Blond Salad navštěvují desetitisíce lidí hledající módní informace i inspiraci. Chiara se stala pravidelným hostech všech fashion weeků po celém světě, stala se z ní pravá star a módní značky si ji hýčkají a uzavírají s ní také nejrůznější spolupráce.

Její styl nás baví. Je mladistvý, rebelský, tato sympatická Italka dokáže být také velmi elegantní a rozhodně originální. Vybrali jsme tři varianty jejích outfitů, které nás zaujali.

Trička s potiskem

Chiara je nosí ráda a nosí je často. Klasické potisky, rebelské kapely, fotky nebo obrázky. Často ji uvidíte v takto laděném tričku dohromady s džínami.

Untitled design-9.jpg

Šaty

Módní návrháři Chiaru milují a ona zase miluje je. Šaty z módních přehlídek renomovaných značek ji sluší a velmi ráda se s nimi také fotí.

Untitled design-10.jpg

Originální Chiara

Blogerka ráda kombinuje zdánlivě nekombinovatelné. S módou si ráda hraje a vždy se perfektně sladí. Chlupaté kabátky s hedvábnými šaty vymění bleskurychle za černobílý outfit s proužky.

Untitled design-11.jpg

Chiara má zkrátka módu ráda, má vkus a umí s ním perfektně pracovat.

Zdroj: Pinterest.com