metropole fashion blog

HVĚZDNÝ STYL: REESE WITHERSPOON

Sympatickou blondýnku znáte z mnoha filmů i seriálů. Reese Witherspoon nestárne, je stále usměvavá, dobře naladěná a stylová.

Její styl se dá charakterizovat jako smart casual, tedy volnočasový s prvky elegance. To samozřejmě neplatí o červeném koberci a promenádě na něm, kdy Reese Witherspoon září jako správná herecká hvězda v elegantních róbách luxusních značek.

Když je řeč o značkách, i Reese Witherspoon má jednu svoji. Draper James je americká značka s oblečením i doplňky, Reese tuto značku sama nosí a také pózuje v kampaních, jako naposledy se svoji dcerou Avou.

Untitled design-42.jpg

Ve volném čase ji můžete potkat na procházce s rodinou, když jde z hodiny jógy nebo z nákupu. Prostě taková "obyčejná" žena, můžeme napsat. Vždy je velmi pěkně oblečená, s velkou kabelkou, kratší sukní nebo šaty. Reese je velmi ženská, nosí často šaty právě ze své značky Draper James.

Untitled design-43.jpg

I v kalhotách to Reese sluší, tak trochu za rebelku v kožených kalhotách se objevila na newyorském fashion weeku, i posléze v civilu.

Untitled design-44.jpg

Zkrátka, pokud si od Reese Witherspoon máte vzít nějakou inspiraci z jejího šatníku, pak jí jistě má být ženskost v podobě šatů i sukní, minimalistické doplňky a velké kabelky.

Untitled design-45.jpg

Nesmíme opomenout také krásné róby na červeném koberci, i tam to Reese mimořádně sluší. V minimalistickém stylu, který je pro ni typický, se cítí jako ryba ve vodě. Stačí krásné šaty, elegantní účes a jde to.

Untitled design-46.jpg

Zdroj: Pinterest.com