metropole fashion blog

Hvězdný styl: Millie Bobby Brown

Mladinkou herečku Millie Bobby Brown jste už určitě zaznamenali v seriálu The Stranger Things. Tato tehdy krátkovlasá slečna zaujala svým hereckým projevem a od té doby nás všechny předsvědčuje o svém neutuchajícím talentu.

Millie je přesně dnes čtrnáct let, už jako malá holčička si nahrávala své verze písní na Youtube, debutovala v roli malé Alenky ve fantasy seriálu stanice ABC "Once Upon a Time in Wonderland". Millie je slečna mnoha talentů, je příležitostnou modelkou, smlouvu má podepsanou u IMG Models a i hereckou kariéru má velmi slibně rozjetou.

Untitled design-69.jpg

 

 Untitled design-70.jpg

Millie miluje módu a na červeném koberci je vlastně už skoro jako doma. Velké světové módní značky si ji předcházejí, a tak si Millie určitě může vybírat a na červeném koberci se tak objevovat pokaždé úplně jinak. Jednou za romantickou slečnu, podruhé už víc elegantněji.

Untitled design-71.jpg

V civilu pak jde o slečnu, která nasadí sluchátka, oversize mikinu a batoh, prostě normální holka v teniskách. Někdy i rebelka ve vysokých kožených botách.

Untitled design-72.jpg

Millie má vkus, vycítí, co si má a může obléknout v závislosti na jejím věku. I když na mnoha fotkách vypadá o něco starší, pořád je to slečna v teenage věku. Zkrátka, pokud jste ještě o Millie Bobbie Brown neslyšeli, rozhodně to napravte. Tato mladá slečna má před sebou velmi slibně rozjetou kariéru, hereckou i modelingovou a ještě nás určitě překvapí.

Untitled design-73.jpg

Zdroj: Pinterest.com