metropole fashion blog

Beauty režim nejkrásnější ženy světa je podivuhodně jednoduchý!

Julia Roberts byla minulý týden časopisem People zvolena nejkrásnější ženou planety a to již popáté. Od posledního zvolení sice uteklo sedm let, ale Julia spíše zraje, než stárne. Ano, i když nějaké ty vrásky má, její překrásný a ikonický úsměv, legendární vlnité vlasy a jednoduše milá povaha a aura, která vás přesvědčuje, že by byla skvělá kamarádka, vás jen utvrdí v tom, že je stále nejkrásnější. 

Jak se o svůj vzhled ale stará? Velice jednoduše. Julia, jako tvář Lancome má přístup  veškeré kosmetice (a dokonce je to upřednostňováno). Nejraději používá Rozjasňující a čistící pěnu od Lancome a poté rozjasňující masku Hydra Intense. Oboje seženete v parfumerii Sephora a nejsou rozhodně tak drahé, jak by se mohlo zdát. 

Pokud však Julia nepoužívá High kosmetiku, v mnoha rozhovorech se svěřila se svou láskou k Weleda Skin Food - o zeleném krému, který Weleda prodává přes devadesát let se mluví stále a je to dobře. Je neuvěřitelně hydratační a nezničí vám rodinný rozpočet. Můžete jej použít na celé tělo, suchá místa, obličej ale i jako over night balzám na vlasy. 

Julia se také svěřila, že pro bělení svých krásných zubů používá rozdrcené jahody (tip od našich babiček) a pastu s obsahem jedlé sody. 

Pokud si chcete udělat relaxační koupel podle Julie Roberts, rozhodně nečekejte drahé svíčky nebo zlatou koupelovou sůl. Stačí dvě lžíce olivového oleje, který hydratuje jak nic jiného na světě. 

Podle Julie ale nesmíte zapomínat na sport, pití vody a kvalitní stravu (ona sama nejí lepek). To má zásadní vliv na vzhled. 

  •