metropole fashion blog

Vyzkoušeli jsme: 3 přírodní kosmetické produkty, bez kterých nemůžeme žít!

Většině beauty maniaků se nemusí značka Nuxe představovat. Francouzská "zelená" kosmetika, která má naprosto zázračné účinky, ale přesto není zas až tak známá mezi veřejností. My jsme se rozhodli otestovat pro vás několik produktů a nyní víme, že bez nich nelze žít. 

Správná péče o pleť začíná čištěním. Problém je, že spousta produktů na čištění pleti vysušuje a pleť se následně v reakci více mastí. Ze všech gelů na odličování a čištění, které slibují nevysušovat, Nuxe čistící a odličovací gel Reve de Miel je jediný, který to dodržel. Je v něm med a směs přírodních olejů, velmi jednoduše odličuje a pleť vyčistí. Pomáhá s černými tečkami a pleť rozzařuje.

Dalším krokem je samozřejmě hydratace a my jsme zkoušeli denní krém z linie Nuxuriance. Kdo by tušil, že nenápadný zelený kelímek nabídne ekvivalent dvacetkrát dražšího Creme de la Mer. Vstřebává se okamžitě a vy můžete úplně cítit, jak kdyby vaše pleť hltala sklenice vody. Pleť se po něm neleskne, je matná, neuvěřitelně hebká a krém začal řešit několik rozličných problémů na pleti - od černých teček a rozšířených pórů až k tenkým vráskám. Plus nádherně voní!

Ač může být někdy zábava hrát si s makeupem, konturováním a tím vším dalším, pokud hledáte ideální produkt na léto, rozhodně vyzkoušejte DD Cream Nuxe. Sice se prodává pouze ve třech odstínech, ale zázračně se přizpůsobí vaší pleti, nabízí lehké krytí a především ochranu před sluncem, smogem a celkově pleť detoxikuje při nošení. Pleť je jako mávnutím proutku zdravá, hladká, rozjasněná, s náznakem opálení a přesto zůstává přirozená. Není to žádná matná makeupová maska.

Máte zkušenosti s Nuxe? Napište nám je. 

  •