metropole fashion blog

Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou! Představujeme novinky, které vaši pleť rozhodně potěší

Používat přírodní kosmetiku je trend posledních let, který je ale na rozdíl od jiných, velmi praktický a užitečný.

Mnohé kosmetické značky rozšířily svá portfolia o přírodní produkty a to je skvělá zpráva právě pro vás. Na podzim potřebuje vaše pleť více výživy, nechte ji proto hýčkat pleťovými maskami, oleji nebo krémy.

Novinek, které si pro vás připravily kosmetické značky je spoustu, stačí zajít do Metropole například do Manufaktury.

skupinka MedRakytník

 

Ta představuje podzimní limitku, která krásně voní a je ve znamení zajímavých ingrediencí, které známe z naší přírody a jejichž účinky jsou ověřeny staletími. Med je bohatý na minerály, vitamíny, antioxidanty a další cenné látky a má hydratační, vyživující, zklidňující a zjemňující účinky na pokožku. Do této limitované edice pro vás Manufaktura vybrala výjimečně kvalitní lesní med od dlouholetého včelaře pana Hlouška z čisté přírody jesenických hor. Rakytník byl v Čechách poprvé vysazen již roku 1835 ve Stromovce, na rozličné neduhy jej však využívali již staří Řekové. Pro svou sytě oranžovou barvu, mimořádně vysoký obsah vitamínů C a E a regenerační, zklidňující, omlazující a antioxidační účinky se mu přezdívá oranžové zlato.

skupinka MedRakytník 2

V podzimní limitce Med & Rakytník se můžete těšit například na Ochranný pleťový balzám, sprchový gel nebo Regenerační krém na ruce. Celou voňavou partičku pak doplňuje Mediciální sirup s medem, rakytníkem a vitamínem C, který se teď, s blížícím se podzimem, bude rozhodně hodit.

Až půjdete do DM Drogerie, nezapomeňte se podívat po novinkách z Alverde. Produkty Alverde neobsahují žádné syntetické vonné, barvící ani konzervační látky, stejně jako žádné látky na bázi minerálního oleje. Většina produktů Alverde navíc nese označení Vegan, která vám garantuje, že neobsahují žádné živočišné složky. Navíc máte k dispozici širokou škálu barev, ze které si určitě vyberete.

ocni stiny paletka data

Zavítáte-li v blízké době do Sephory, určitě si prohlédněte a vyzkoušejte pleťové masky značky ETTANG. ETTANG totiž znamená Země, na které žijeme. Proto vyvíjí tato značka své výrobky s co nejmenším množstvím chemických přísad. 

m13910731 Ettang logo3m13940763 P2623011 1 zoomm13940768 P2623011 princ zoom

V Sephoře si určitě vyzkoušejte i ORIGINS. Pečující kosmetika účinně kombinuje vlastnosti rostlin z celého světa, vědy a ekologických principů, obalů a zásad, kterých se drží. Všechny produkty mají krásné obaly a hlavně opravdu fungují a moc příjemně voní. Z jejich produktů si určitě zamilujete pleťové masky, po kterých bude vaše pleť jako znovuzrozená.

m14970744 origins logo3

 Zdroj fotografií: Archiv značek