metropole fashion blog

Přivoňte si k podzimním novinkám! Nové vůně vás nadchnou

Podzim voní nejen barevným listím a chladnějším ránem. Podzim voní především po parfémech, které nově představují kosmetické značky.

Jak to tak bývá, každá vůně má svoji slavnou celebritu, která vůni propůjčí svoji tvář. Reklamní kampaně některých vůní jsou klasické a nijak nevybočují ze zavedeného standardu. Některé jsou však i zábavné, jejich reklamní kampaň obletěla svět a plnila sociální sítě.

7 kenzo2

Zaznamenali jste skvělou kampaň vůně Kenzo World? Letos na podzim má nové pokračování v podobě Kenzo World Intense. Původní reklamní kampaň režíroval Spike Jonze. Video mělo neuvěřitelný úspěch a několik měsíců doslova bořilo sdílení na sociálních sítích.

Nina Ricci - LUNA

1 nina 

Magické kultovní jablíčko Luna Nina Ricci v sobě skrývá odvážnou, intenzivní a tajemnou vůni. Vůně má skvostný charakter s gurmánskými akordy.

Gucci - Bloom

1 gucci

Gucci Bloom je květinová vůně, která oslavuje autenticitu, vitalitu a ženskou rozmanitost. Je to doslova květinová zahrada plná různých druhů květin.

Lancôme - La vie est belle L`Éclat 

 

lveb packshot lveb 75 ml 001 flacon

Zkrášlete si život s La vie est belle L`Éclat, kultovním ženským parfémem od Lancôme. La vie est belle L`Éclat, jejíž tváří je Julia Roberts, je univerzální ódou na krásu života. Jedinečná kreace, kterou vytvořili tři z největších francouzských parfemářů.

Jean-Paul Gaultier - Scandal

1 jean

Jean-Paul Gaultier umí šokovat! Tentokrát přichází s dámskou vůní Scandal! Vůní pro ženy, které se cítí být uvolněné a zároveň silné.

Hermés - Twilly d`Hermés

2 hermes

Parfém dívek milujících Hermès, opovážlivost pikantního zázvoru protkaného vzrušivě přitažlivou tuberózou. Parfémová voda s květinovou, kořeněnou a orientální vůní. „Twilly d’Hermès jsem vytvořila tak, že jsem pozorovala mladá děvčata a jejich způsob života. Dnešní dívky jsou svobodné, odvážné, přítomné na sociálních sítích, nezbedné i opovážlivé, jednají podle svého, čelí větru, prosazují si vlastní rytmus a jejich život má nevšední spád.“ Christine Nagel, která vůni vytvořila.

Miss Dior - Eau de Parfum

3 dior

Vůně odhaluje ženskost smyslné květiny. Její srdce je květinovým vyznáním, které kombinuje krásu růže z Grasse a troufalost damašské růže, obě růže jsou zahalené stuhou svěžích nót kalábrijského bergamotu. Tato ruční práce je navíc protkána růžovým dřevem z Francouzské Guayany a růžovým pepřem z ostrova Reunion pro intenzivnější charakter. 

5 dior2

Do Miss Dior se zamilujete. Její tváří je opět charismatická herečka Natalie Portman.

Zdroj: Archiv značek