metropole fashion blog

Hvězdný příběh Kat von D.! Jak se tatérka dostala k vlastní značce?

Kat, slavná umělkyně, hudebnice a tatérka se stala celosvětovým fenoménem v oblasti kosmetiky, vytvořila kultovní značku, která nabízí kosmetickou kolekci obsahující dlouhotrvající produkty s intenzivní pigmentací nebo vynikajícími krycími schopnostmi.

Kat Von D Beauty je odvážná značka porušující zažitá pravidla, která přináší kompletní kosmetickou kolekci pro líčení očí, pleti i rtů. Jedinečné obaly, které si Kat sama navrhla, dělají z této kolekce originální a autentickou záležitost.

Kat5.gif

Jsou oslavou osobnosti každého jedince a jeho sebevyjádřením. Kat Von D Beauty je nepochybně kultovní značkou celosvětového významu, která se odlišuje především svojí dynamikou na sociálních sítích spojujících a organizujících kontakty v rámci jednoho z nejvíce připojených a kreativních kosmetických společenství.

Kat3.gif

Exkluzivně je nyní od začátku října v Sephoře k dispozici limitovaná kolekce líčení Kat von. D., která obsahuje například EVERLASTING LIQUID LIPSTICK - Matovou tekutou rtěnku s dlouhotrvajícími pigmenty. Vybrat si můžete z až 41 odstínů, od těch nejklasičtějších k těm nejoriginálnějším. Slavná Lolita je bestsellerem, bez něhož jsou rty v odstínu nude nemyslitelné.

m13931438_P2572024_princ_medium.jpg

Těšit se můžete i na STUDDED KISS LIPSTICK s matovými i třpytivými odstíny, EVERLASTING LIP LINERS i konturovací paletky. Součástí kolekce jsou i štětce, oční linky ve fixu i metalické stíny na oči. Kolekce Kt von D. je také plná pudrů, kompaktních i tekutých make-upů.

m13930547_Visuel_EM_KVD.jpg

Značka Kat Von D Beauty vznikla v roce 2008, kdy také poprvé vstoupila na trh. Jedná se o původně nezávislou značku, která se později stala součástí skupiny Kendo. Kat se inspirovala inkousty používanými v jejím tatérském studiu High Voltage Tattoo a vytvořila velice silnou kosmetickou značku se specializací na dlouhotrvající produkty s vysokým obsahem pigmentů a vynikající krycí schopností. Značka Kat Von D je ceněna jak pro svoje umělecké kvality, tak i pro svoji originalitu, a patří ke kosmetickým značkám s nejpozoruhodnějším růstem.