metropole fashion blog

Dopřejte vašim zubům profesionální péči!

Vaše zuby si zaslouží mnoho. Rozhodně je důležité péči o ně nezanedbávat a čistit je nejen několikrát denně, ale sledovat i trendy a novinky, které stomatologie jako taková přináší.

Pokud vlastníte pouze jeden kartáček, pak zbystřete. Každý dentista vám potvrdí, že pouze jeden nestačí. Měli byste mít jeden klasický, ruční, přesně odpovídající vašim zubům a dásním. Pak byste si měli pořídit jeden jednosvazkový, který čistí povrch zubů a zapomínat byste neměli také na mezizubní kartáčky. 

Zubni_kartacek_Curaprox_CS_5460_Ultra_Soft.jpg

Curaprox je jednou z prověřených značek

Dvakrát ročně je také důežité nevynechat dentální hygienu, která pomůže nejen vašim zubům, ale také vašim dásním. 

Pokud řešíte bělení zubů, nechte si poradit speciální "bílou" dietu, která by se měla dodržovat minimálně týden po zákroku. Vaše zuby pak vydrží bělejší déle.

Pokud řešíte, jaké produkty používat, řiďte se citem nebo si nechte odborně poradit.

image.jpeg

Skvělou volbou může být česká značka Herbadent, která vyrábí kvalitní bylinné produkty bez zbytečné chemie. Do portfolia firmy patří kompletní péče o zuby a dásně: zubní pasty, gely, roztoky i ústní vody. Novinkou jsou inovované zubní kartáčky z českých manufaktur. 

Profimed_foto.jpg

Profimed se zaměřuje především na péči o zuby

Nabízí také řadu Herbadent Professional určenou jak profesionálům, tak široké veřejnosti. Oproti běžné řadě obsahuje vyšší procento bylinného extraktu ze 7 léčivých bylin: extrakt řepíku, heřmánku, šalvěje, nátržníku a mátovou, hřebíčkovou a fenyklovou silici. Součástí kolekce Herbadent Professional je Bylinná zubní pasta s fluorem, Bylinný roztok na dásně pomáhající při zánětlivých problémech jako jsou například afty či krvácení dásní. Podobné užití má i Gel na dásně Herbadent, který je vhodný při příznacích parodontózy.

Roztok_HERBADENT_Professional.jpg

Zdroj: Archiv značek