metropole fashion blog

Výrazné prsteny jako odpověď na minimalismus

Trendem poslední doby jsou minimalistické prsteny, které se na prsty různě vrství a navlékají postupně včetně palce. Vybrali jsme dnes pro vás trochu jiné varianty, velké maximalistické prsteny, které upoutají pozornost na první pohled a mezi trendy jsou stálicí.

Každá značka prodávající šperky, kterou v Metropoli najdete, nabízí varianty výrazných šperků. Ať jde o náhrdelníky, náramky nebo právě prsteny. Zaměřili jsme pozornost právě na ně. Výrazný prsten může být skvělým dárkem k narozeninám nebo výročí. Může také skvěle sloužit jako výrazný prvek k outfitu, k němuž doladíte zbytek.

klenoty_01.jpg

Prsten Tommy Hilfiger, Klenoty Aurum

lindex_01.png

Prsten, Lindex

mirror_01.jpg

Výrazný prsten Dyrberg Kern, Mirror Shop

V módě jsou všechny druhy kovů, pořídit si tedy můžete prsten stříbrny, zlatý nebo rose gold. Pokud vlastníte prstenů několik a rádi byste je nosili dohromady, ale každý je z jiného materiálu, určitě neuděláte chybu, když si je vezmete najednou. Trend kombinací kovu je aktivní již nějakou dobu.

Snímek obrazovky 2018-01-13 v 12.29.50.png

Prsten z růžového kovu, Pandora

Snímek obrazovky 2018-01-13 v 12.32.21.png

Barevný prsten, Tous

mirror_02.jpg

Prsten s kamenem Dyrberg Kern, Mirror Shop

Mottem pro nadcházející období budiž tedy čím výraznější, tím lepší. Kombinujte, dolaďujte a hrajte si s motivy, kovy i tvary. Rozhodně neuděláte chybu a váš outfit bude oživen krásným doplňkem.

tous_01.jpg

Prsten s medvídkem, Tous

Snímek obrazovky 2018-01-13 v 12.30.07.png

Prsten s peříčkem, Pandora

 mango_01.jpg

Prsten s kameny, Mango

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com