metropole fashion blog

Vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Vlasy, to je velké téma, které je probírané ze všech stran a stále dokola. A je to dobře. Stále se totiž máme o vlasech co učit, zlepšovat péči o ně i jejich výživu.

Vlasových produktů je na trhu velká spousta. Vybrat si můžete opravdu již z mnoha značek, pokud dáváte přednost přírodní vlasové kosmetice nebo vám nevadí klasické přípravky, máte opravdu na výběr.

havlikuv-sampon-13-rostlin-200ml.jpg

437205-1.jpg

Montalbano_Web.jpg

Šampuk, LUSH

Péče o vlasy ale není jen o přípravcích zvenku. Je také o vitamínech, správné zdravé životosprávě a také zdravém životním stylu. Měli bychom správně spát, nestresovat se a dostatečně odpočívat, ano i díky odpočinku pak vlasy dají najevo, že jsou spokojené a zdravé a projeví se to na jejich vzhledu.

Samozřejmě jde i o genetiku, tam to vše začíná a pokračuje právě přes všechnu tu péči, kterou bychom jim měli pravidelně dopřávat. 

natulique-conditioner-bottles.jpg

A tak, pokud vaše vlasy nemají zrovna nejlepší období, třepí se, nejsou lesklé a vypadávají, zastavte se na chvíli a popřemýšlejte, jak to vlastně v životě máte a jestli i vám osobně by neprospěl odpočinek a více vitamínů i dostatek spánku.

ovesny-regeneracni-sampon-pro-suche-a-poskozene-vlasy.jpg

sampon_podporujici_rust_vlasu_08454.jpg

m16470769_P2985016_princ_medium.jpg

m16460864_P2971003_princ_medium.jpg

Kokosový olej můžete použít i na vlasy, prodává například Sephora

Inspiraci pro novinky v oblasti přípravků a vitamínů najdete zde v článku.

Zdroj: Archiv značek