metropole fashion blog

Příroda především! Pro jaké kosmetické značky je příroda stěžejní?

Nastal boom přírodní kosmetiky! Kosmetické značky rozšiřují svá portfolia o přírodní produkty a na český trh se dostává stále více značek, pro něž je příroda alfou omegou.

V zimě, kdy naše pleť potřebuje více výživy, ji můžete hýčkat nejrůznějšími přírodními oleji, maskami i krémy. 

Pokud se vydáte na nákup do Metropole, zastavte se v Manufaktuře. Jejich pleťová řada Sedmikráska se perfektně hodí do chladných dnů. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organismus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť. V pleťové řadě Sedmikráska vás čeká například pleťový olej, regenerační maska i sérum proti stárnutí pleti a řada je rozšířená i o tělovou sekci.

260.jpg

1335.jpg

Portfolio parfumerie Sephora se také rozšiřuje o přírodní značky. Jednou z nich je Origins. Pečující kosmetika kombinuje vlastnosti z celého světa, vědy a ekologických postupů, obalů a zásad, kterých se drží. Origins používá ekologické technologie, materiály a je cruelty-free. Produkty Origins neobsahují nebezpečné látky jako ftaláky, parabeny nebo parafíny. 

orig.jpg

Snímek obrazovky 2018-02-24 v 21.16.20.png

Až půjdete do DM Drogerie, nezapomeňte se podívat po novinkách z Alverde. Produkty Alverde neobsahují žádné syntetické vonné, barvící ani konzervační látky, stejně jako žádné látky na bázi minerálního oleje. Většina produktů Alverde navíc nese označení Vegan, která vám garantuje, že neobsahují žádné živočišné složky. Navíc máte k dispozici širokou škálu barev, ze které si určitě vyberete.

alverde_slide1.jpg

alverde.jpg

Skvělou volbou je také Weleda, v jejímž portfoliu najdete péči o pleť, tělo a například i zuby. Zamilujete se určitě i do LUSH, přírodní značky, jejíž produkty jsou vesměs i veganské, barevné a krásně voní. 

Weleda-e1336680580131.jpg

landscape-1478613883-lush-bath-bombs.jpg

 

Zdroj: Archiv značek

 

předchozí Další