metropole fashion blog

Odhoďte zábrany! Nové kolekce spodního prádla jsou vaše nové MUST HAVE!

Teploty klesají a nutí nás se víc zahalit. To ale neplatí o spodním prádle! Nové kampaně jsou tu a stojí opravdu za to. Pojďte si představit ty nejzásadnější.

Hlavní roli hrají detaily a také pohodlí. Krajky v nejrůznějších podobách se nosí tak, aby byly vidět, ale zbytečně nerušily celkový dojem. Módní značky dávají také důraz na příjemné materiály a čím dál méně švů, abyste se v prádle cítila opravdu jako doma. Krajkové body doplňují minimalistické podprsenky. Na své si přijdou i milovnice punčoch. Barevnou škálu moc nečekejte, z barev vládne na podzim především elegantní černá.

6 RSD1257SPDRGC075

Novou kampaň značky Intimissimi nafotil poprvé známý módní a portrétní fotograf Mario Testino. Zachytil čtyři úspěšné ženy - modelku Irinu Shayk,  tenistku Anu Ivanovič, autorku kuchařek Ellu Mills a herečku Dakotu Johnson - v úplně jiném prostředí.

02 testino backstage insideandout 17 int

Avantgardní kampaň dostala dokonce i svůj hashtag #insideandout, spodní prádlo je v kampani přítomné a přitom není vidět. Celá kampaň je součástí nové strategie značky a přibližuje každodenní součást nošení spodního prádla. Každá z fotografovaných žen navíc charakterizuje jednotlivou linii nové kolekce podle svého životního stylu.

intimissimi 4intimissimi 1

intimissimi 2intimissimi 3

Etam vsadil na černou, krajku a detaily v podobě pásků a hravých průsvitných prostřihů. V nové kolekci najdete celá body i jednotlivé podprsenky, tílka a sexy push-upky. Krajky se objevují v několika variantách, jsou jemné i výraznější, neruší a podtrhnou vaši siluetu.

etam 1etam 2etam 3

 

V Calzedonii se můžete těšit na stylové punčochy, na podzim si rozhodně pořiďte jeden z bestsellerů sezony, kterým jsou punčochy s nadkolenkami v různém provedení. Vtipné proužky či elegantní krajky? Berte určitě oboje. Prodlouží vám siluetu a budete zatraceně sexy. V Calzedonii na vás mimo jiné čeká i Disney kolekce s mini Mickeym, kterou prostě musíte mít!

calzedonia 1calzedonia 2calzedonia 3

 

Zdroj: Archiv značek