metropole fashion blog

Podzimní trendy v líčení jsou tu! Nechce se inspirovat barevnými novinkami

Příroda se pomalu ale jistě zbarvuje a nejinak je tomu i v trendech podzimního líčení, které je plné krásných odstínů. Přinášíme vám inspiraci z módních mol, nechte se unést podzimními trendy.

Na podzim vládne přirozenost. Ale dokonalá přirozenost. Přesně vytvarované tváře i vystínované kontury, tvářenky v barvách, které evokují čerstvý návrat z procházky. 

Untitled design 2

Parfumerie Sephora má jasno. V její kolekci najdete spoustu novinek. Tak například Blush to go, praktická krémová tvářenka v super praktické tubičce, která zanechá na nejvystouplejší části lícních kostí jen tolik růžové, kolik si budete přát. Její balení je praktické a skvěle se vám vejde do kabelky.

Blush To Go 02 Miss Audacious HD CMJN

Řasenka V For V.O.L.U.M.E obsahuje 850 vláken, které vám řasy prodlouží, zahustí a vytvoří z nich závoj, díky němuž budete mít pohled osudové ženy. S barvami si můžete vyhrát do sytosti a volit mezi černou, modrou, zelenou, růžovou nebo švestkovou.

Mascara V For Volume Marsala US BD CMJN BD RVB

Urban Decay si pro vás na podzim připravila novou paletku Naked Heat, kterou seženete exkluzivně v Parfumerii Sephora. Čeká na vás 12 zbrusu nových neutrálních odstínů s jantarovým podtónem, nechybí hřejivé hnědé, cihlově oranžové, ani sytě hnědé sienny tóny. Od neuvěřitelně hebké matné červeno-hnědé, přes třpytivě měděnou až po sytě bronzovou s odlesky – tato paletka má jednoduše všechno, co potřebujete pro vytvoření žhavého looku pro všední dny, intenzivního kouřového looku pro večerní chvilky a čehokoli mezi tím.

3605971553936 naked heat alt1

Už máte tvářenku Pure Color od Estée Lauder? Kultovní zlatá krabička by vám v toaletní taštičce rozhodně neměla chybět! Součástí balení je také konturovací štetec, barva tvářenky má jemné odlesky a skvěle vám vytvaruje vaši tvář. 

Unknown

Tvářenka od Yves Rocher má pigmenty silnější, když si k ní přivoníte, ucítíte jemnou vůni, která pochází z oleje z muškátové růže. Existuje v několika odstínech, které si můžete na prodejnách Yves Rocher také vyzkoušet.

ultra pigmentovana tvarenka 01816

Už jste viděli novinky z dekorativky od Dermacolu? Určitě doporučujeme Sheer Face Illuminator Fresh Rose, zkrášlující rozjasňující hydratační fluid, který jemně sjednotí tón pleti a zároveň ji okamžitě rozjasní. Zvýrazňuje a modeluje kontury tváře. Světlo odrážející částečky opticky maskují vrásky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti. Přidejte malé množství fluidu do svého hydratačního krému a dosáhnete okamžitě rozjasňujícího efektu. 

 fluid fresh rose 1 large

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com