metropole fashion blog

Jaké budou vlasové trendy pro další sezonu? Profesionální kadeřníci vědí

Vlasové trendy mohou mít nejrůznější podobu. Profesionální kadeřníci mají jasno a představují trendy, které přihlásili do prestižní soutěže Kadeřník Roku. 
 
Czech and Slovak Hairdressing Awards vynese každoročně na výsluní slávy vedle vítězů v dílčích kategoriích i absolutního vítěze s titulem Kadeřník roku. Koncem srpna zasedala novinářská i odborná porota, aby vybrala ty nejlepší sety v jednotlivých kategoriích. Součástí této poroty byly kadeřnické hvězdy a také zástupci fashion světa.
 
 
1_045D_3_Jan_Hlavacek_Hairthusiasts.jpg
Jan Hlaváček, Salon Hairthusiasts
 
 
Šanci získat post Kadeřníka roku má v tuto chvíli 25 kadeřníků nominovaných v kategoriích Dámský komerční účes / Pánský komerční účes. Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2017, se všichni dozvíme 11. listopadu 2017 na slavnostním Galavečeru, který se uskuteční v krásných prostorách Fora Karlín v Praze.
 
5_105As_1_Izabela_Trutzova_Studio_REBEL.jpg
Izabela Trutzová, Studio Rebel

"Letošní účast nás velmi mile překvapila a opět potvrdila narůstající zájem o nezávislou kadeřnickou soutěž. Po poměrně rychlém otevření dalšího ročníku Kadeřníka roku z důvodu sladění s okolními zeměmi, jsme očekávali spíše nižší účast v porovnání s minulým rokem. O to větším překvapením pro nás byl celkový počet kolekcí, protože do soutěže se letos zapojilo nejen více salonů, více soutěžících, ale i více kolekcí než v posledním ročníku. Největší nárůst proběhl v kategorii Dámský komerční účes Praha, kde došlo k navýšení počtu soutěžních setů o celých 35%. Celkově i kvalita v této kategorii byla na velmi vysoké úrovni a tudíž i konkurence obrovská," doplňuje Lucie Kramárová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže."

4_065D_2_Katerina_Muratova_RED_Salon.jpg

Kateřina Muratová, RED Salon

Podívejte se na výběr jednotlivých nominací v různých kategorií. Třeba vás kadeřníci inspirují k novému účesu nebo barvě.

5_024B_3_Romana_Topinkova_Salon_R.T.jpg

Romana Topinková, Salon R.T.

4_044As_1_Igor_Sedlak_Igor_Sedlak_IS_&_co_s.r.o.jpg

Igor Sedlák, Salon Igor Sedlák

2_068D_3_Nikola_Hlavackova_RED_Salon.jpg

Nikola Hlaváčková, RED Salon

5_123D_3_Lucie_Zelengorovova_BOMTON_Studia.jpg

Lucie Zelengorovová, BOMTON Studia

3_125Ap_2_Daniel_Pasek_BOMTON_Studia.jpg

Daniel Pasek, BOMTON Studia

1_047Ap_3_Martin_Louzecky_Hairthusiasts.jpg

Martin Louženský, Salon Hairthusiasts

Zdroj: Czech and Slovak Hairdressing Award's 2017