metropole fashion blog

Třpytivé silvestrovské oslavy stylově! Víme, jak na ně

Silvestrovské oslavy jsou ideální příležitostí vyvětrat oblečení, pro které přes rok nenajdete příležitost k nošení.

Ze skříně proto vyberte šaty, flitry, barvy i krajku a nebojte se odvázat. Kdy jindy než teď, na oslavu příchodu Nového roku.

look4-imglook4.st.jpg

V Zaře najdete speciální party kolekci

Pokud si s výběrem nevíte rady a teprve se na nákup chystáte na poslední chvíli, máme pro vás dva základní tipy.

13009078_85.jpg

Mango vám nabídne mnoho variant šatů, které se dají nosit i přes kalhoty

Krajka

Elegantní i svůdná, trochu provokuje, ale neodkrývá vše a dává si záležet na tajemství. Taková je krajka. Velkou výhodou je, že i když si vezmete například krajkový top s džínami, pořád je kombinace nadčasová a pro party se hodí. Krajka je také nyní v kurzu, proto ji najdete v mnoha obchodech. Zara nabízí například speciální party kolekci, která se třpytí na první pohled a ve které budete nepřehlédnutelná.

13009072_99.jpg

Mango, krajkové šaty

Flitry

Flitrové oblečení je vyloženě stvořeno pro oslavy všeho druhu. Topy, šaty, saka i kalhoty, s mnoha variantami máte jistotu, že budete vidět. A o to na oslavách přeci jde. S flitry to ovšem moc nepřehánějte a nechte si prostor pro decentnost a trochu minimalismu. 

13093747_PL_D1.jpg

Mango, flitrovaný top

hmgoepprod4.jpg

H&M, šaty s flitry

Pokud se na extravaganci u oblečení necítíte, zkuste zvolit výrazné doplňky, šperky nebo boty. Co říkáte na krajkové lodičky? A co teprve výrazné náušnice? Nebo raději kabelku? Tak jako tak nebuďte za šedou myšku, i když neholdujete výraznějším outfitům, zkuste se alespoň jednou za rok při příchodu Nového roku odvázat a užít si to.

 2214301077_2_3_1.jpg

Mango, krajkované lodičky

 

S0000007684282_MF_W30_20171019132825.png

Lindex, zlaté šaty

 

Zdroj: Archiv značek