metropole fashion blog

Vylaďte se na večírek i ples stylově! Náš výběr outfitů vám pomůže

Plesová sezóna je za dveřmi a s ní i otázka, co si vlastně vzít na sebe? Zorientovali jsme se a přinášíme vám několik tipů, v čem protančit střevíčky.

I když se na ples vyloženě nechystáte, ale čeká vás například večírek nebo návštěva divadla, vždycky je fajn mít představu o tom, jak se obléknout. Svoji důležitou roli hrají i doplňky a boty, sladit s nimi můžete celý outfit nebo je zvolit jako výrazný prvek k neutrálnímu celku.

Výhodou šatů je jejich nadčasovost, pořídit si můžete jedny a parádu s nimi uděláte i pro několik příležitostí. Pokud nejste vyloženě typ do šatů nebo se jim vyhýbáte při běžném nošení, pořiďte si klasiku bez výraznějších detailů. Užijete je mnohokrát a doplnit je můžete vždy nějakým jiným šperkem, kabelkou i botami. Když jste vyloženě typ pro šaty, máte velkou výhodu. Z bohatého výběru v obchodech si určitě vyberete a nevíc nyní, v době slev, dvojnásob.

21053669_99-99999999_01.jpg

Dlouhé šaty s třpytivým detailem, Mango

23080571_99-99999999_01.jpg

Šaty, Mango

 

hmprod.jpg

Šaty s jemnými ramínky, H&M

Klasické lodičky ještě nikdy nevyšly z módy. A jak by také ano, k dispozici je spoustu barevných i typově odlišných variant. Pohodlné a klasicky neutrální seženete v Högl, velký výběr mají také u Bati i v Humanicu. V kurzu jsou také večírkové vysoké kozačky nad kolena, jejichž varianty mají nyní opravdu všude. S podpatkem i bez něj, tyto boty vám prodlouží siluety nohy a stanou se tak elegantním a šmrncovním kouskem ve vašem šatníku.

Snímek obrazovky 2018-01-07 v 21.57.09.png

Lodičky, Humanic

hogl.jpg

Lodičky, Högl

bata3.jpg

Lodičky, Baťa

U šperků je dobré řídit se pravidlem méně je více. Pořiďte si nadčasové kousky, které nevyjdou z módy a dají se kombinovat. Pokud jste vyznavači výrazných šperků, doplňte je naopak minimalistickým outfitem, který jim pomůže vyniknout.

Psaníčka především. Tyto malinkaté kabelky jsou úplně ideálním společníkem pro každý večírek, ples nebo party. Jsou jako o trochu větší šperk, který citlivě doplní váš vybraný outfit. 

bata2.jpg

Psaníčko, Baťa

Snímek obrazovky 2018-01-07 v 21.57.47.png

Psaníčko DKNY, prodává Humanic

Snímek obrazovky 2018-01-07 v 22.00.36.png

Psaníčko, Vagabond

Zdroj: Archiv značek