metropole fashion blog

Jarní kolekce líčení jsou tu! Nalaďte se

Také už přemýšlíte a sníte o jaru? Jestli už hledáte jarní inspiraci a nemůžete se dočkat, co nového si pro vás značky připravily, máme pro vás ochutnávku jarních kolekcí.

Naladí vás na rozkvetlé stromy, barevné květy i výrazné odstíny.

S novými paletkami očních stínů Love You So Mochi od NYX, inspirovanými oblíbeným japonským dezertem „Mochi“, si užijete spoustu zábavy! Obě barevné varianty - v pastelových a broskvových tónech, nabízí obláčkově měkkou, na dotek hedvábnou texturu každého z 10 očních stínů s matným i třpytivým finišem pro jednoduchou aplikaci a bezchybný výsledek. Do kombinace představuje značka také paletku rozjasňovačů, které stojí za to!

 

lysmhp01-1000x1000.jpg

lysmsp01-alt1-1000x1000.jpg

Značka Maybelline vsadila pudrovější odstíny a představuje pro jaro novinek několik. Rozjasňovač Master Chrome v praktickém kompaktním balení je produkt, který skvěle doladí každé líčení a dodá pleti zdravý, rozzářený vzhled.

 

mbl-masterchrome-100moltengold-open.jpg

Škála odstínů korektoru Fit me od Maybelline New York,  pro zakrytí nedokonalostí a sjednocení pleti, byla rozšířena o dva zcela nové. Úspěšný gelový korektor, který překrývá nedostatky, včetně tmavých kruhů pod očima, a sjednocuje barvu, je nyní možné zakoupit v odstínu 05 pro nejsvětlejší a 20 pro tmavší tón pleti. Celkem jsou nyní k dispozici 4 odstíny, které skvěle splynou nejen s barvou obličeje, ale také s make-upem a pudrem Fit me od Maybelline New York.

 

mbl-fitmeconcealer-05-skupinka.jpg

Urban Decay představí snovou kolekci líčení ve spolupráci s Youtuberkou Kristen Leanne, která je opravdovou beauty junkie. Našla zálibu v pestrých barvách, třpytu i krásném tetování. V kolekci se můžete těšit na paletku očních stínů i rozjasňovačů, matné rtěnky.

kristen.png

Elegantní značka Yves Saint Laurent představuje pro jaro  kolekci lehce psychedelických odstínů s názvem Pop Illusion. Hlavní tváří se stala Staz Lindes, kterou pro kampaň nafotil Craig McDean. Jemné odstíny růžové se mísí se světle modrou i výrazně fuchsiovou.

 

 

Snímek obrazovky 2018-02-11 v 21.57.05.png

Společnost Lancôme hledala inspiraci v novodobých dílech mistrů cukrářů a navrhla pro jaro 2018 lahodně sladkou kolekci French Temptation, která Vás svádí, abyste alespoň občas neodolala své chuti na sladké. Díky paletce Les Guilty Toppings rozzáříte svá oční víčka několika speciálními efekty. 

 m18430513_P3250003_princ_medium.jpg

Už jste viděli novou kolekci značky Clinique ve spolupráci s Marimekko? Limitovaná kolekce s kultovními vzory plné života z dílny finské návrhářské společnosti Marimekko představuje 10 kultovních odstínů rtěnek a 20 lesků na rty, z nichž každý produkt má unikátní design obalu. Rtěnky budou k dispozici od dubna, lesky na rty již v únoru.

Marimekko_Group_104584.jpg

U značky Pupa Milano, kterou najdete také v Metropoli, se zas určitě zamilujete do jejich paletek. Například v paletce Pupart XL najdete snad veškeré odstíny světa a to jak pro rty, oči i celého obličeje. 

 

010247A012_8011607291663_PupartXL_open_23102017125814.png

Jaro nás tedy, alespoň co se kosmetických novinek týká, dokáže vždy překvapit a potěšit. Když teď víte, co vás v dekorativních trendech čeká, určitě se na jaro těšíte ještě o to víc.

Zdroj: Archiv značek